عایق صوتیعایق صوتی


عایق صوتی


یک دردسر یا مشکل بسیار بزرگ در زندگی امروز مشکلات ناشی از آلودگی صوتی محیطی و نفوذ آن به داخل ساختمان و فضاهایی است که همیشه باید امن و آرام باشند ، فضاهایی مثل اتاق خواب یا اتاق نشیمن که آرامش و سکوت آن رابطه مستقیم با کیفیت زندگی انسان دارد .
متاسفانه با عنایت به کیفیت پایین ساخت در ساختمانهای جدید و نوساز وعدم رعایت اصول طراحی و نا مناسب بودن نحوه اجرا و حتی عدم رعایت اخلاق مصالح در هنگام ساخت مشکل عایق صوتی به صورت دردسر بارز و غیر قابل تحملی در اکثر ساختمانها بدل شده که اگر ساکنین هر ساختمان توان شنیداری بالاتر و گوش حساستری نسبت به سایرین داشته باشند تأثیر منفی بیشتری از این آلودگیها می گیرند .

و اما راه حل چیست؟
 

گروه ونوس با توجه به امکان دسترسی به متریال مدرن و نوین صنعت ایزولاسیون در مبحث عایق صوتی و تحقیقات چند ساله تیم فنی و مهندسی خود در این زمینه و ارایه راهکارهای جدید و بومی شده بر اساس نحوه ساخت ساختمانها و متریال مورداستفاده در ایران این امکان را فراهم میکند که برای همیشه و بدون عوارض بعدی و با کمترین خرابی و دردسر ممکن از دست این مشکل راحت شوید

 

و اما عایق صوتی چگونه استبه منظور کاهش سر و صدا در ساختمان می توان از عایق صوتی نانو استفاده نمود. با استفاده از این محصول در کف پروژه های ساختمانی ( مسکونی، رفاهی، تجاری، اداری) علاوه بر رعایت مبحث هیجدهم مقررات ملی ساختمان، به دلیل داشتن ضریب انتقال حرارت بسیار پایین، خود به خود مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان هم رعایت شده و با یک خرید دو هدف اصلی در ساختمان توامان (مبحث عایق صوتی و مبحث هدر رفت انرژی) مهیا می گردد. کمترین فضای کف مورد استفاده در پروژه ها پوشش سقف بر روی بام و پوشش کف طبقه روی پارکینگ را میتوان نام برد. عایق صوتی نانو را می توان در کل کف طبقات پروژه های ساختمانی رفاهی - تفریحی و مجموعه های مسکونی استفاده نمود.

گروه معماری ونوس در تمامی زیر مجموعه های ایزولاسیون صوتی اعم از مدیریت ورود و خروج صدا و کنترل و مدیریت صداهای داخلی امکان برآورده کردن نیازهای کارفرمایان محترم را دارد

 
عایق صوتی صنعتی
16 پروژه موفق
عایق صوتی اداری
8پروژه موفق
عایق صوتی مسکونی
23 پروژه موفق
 

 

مشاوره و بازدید برای عایق صوتی فضای مورد نظر شما رایگان میباشد . تا آرامش یک تماس  فاصله دارید انتخاب باشماست


سفارش دهید